Zwijane Menu

Get your dropdown menu: profilki

2/01/2014

Przymiarki


No to jedziemy!

Pierwsze koty za płoty. Cóż. Na pewno nie obejdzie się bez oficjalnych podziękowań dla wszystkich (o których już wspominałem u siebie). Ale o tym może dla odmiany na koniec?

Z racji, że NEGATYWni wzbogacili się o nowych członków koniecznym było zorganizowanie sesji. W roli wizażysty świetnie spisała się Noemi, a Asia pokazała nam co potrafi zrobić z aparatem!
Wyszło naprawdę porządnie i cieszę się z tego jak sesja przebiegała. Nie obyło się bez drobnych błędów ale z pewnością nie powtórzymy ich w przyszłości!

Cóż. Może nie będę zdradzał od razu tak wiele.
Na początku smaczek z ustawiania jeszcze światła (choć to nie znaczy, że nie jest to pełnowartościowe zdjęcie, wypraszam sobie!):

Modelka - Joanna Chudzicka

Foto - Malowany Ptak

Cóż... No i podziękowania dla osób, bez których sesja nie mogłaby się odbyć:

Przede wszystkim największe podziękowania dla Izy, naszej modelki, której zdjęcia będą już w następnych postach. Wyszło naprawdę świetnie!

Równie duże podziękowania dla Noemi, za makijaż i olbrzymią pomoc.

Wyjątkowe podziękowania dla Joanny (i przeprosiny za ciągłe pomyłki!) jak i całej reszty za wytrwałość w procesie ustawiania świateł. Asia chyba przyjęła więcej błysków niż docelowa modelka.

Jak zawsze dzięki dla Lokiego za pomoc i olbrzymią motywację, którą mnie napełnia. Bez niego nie pociągnąłbym tego wszystkiego.

Kolejne dzięki lecą do Janika, za bycie wspaniałym murzynem. Doskonale nosisz tło! [ ;P ]

Wielkie podziękowania dla Sławka ze SPAF-u (już diabli wiedzą jak pisać ten skrót) za pomoc w zorganizowaniu studia i pomoc, jak i przede wszystkim za odwiedziny.

No i dla Bartka, za pożyczenie tła! Jednak praca na tych kilkumetrowych to niebo a ziemia w porównaniu z moimi półtorametrowymi!

Już niebawem więcej!

Malowany Ptak

No comments:

Post a Comment